Rodzaje podróży

Аutor: Olga Melnyk

Jeśli chodzi o podróże, czyli o ich rodzaje, to w świecie współczesnym są one przenajróżniejsze. Wszystko zależy od tego o ile są wyrafinowane gusty podróżującego. Gdzie postanowiliśmy jechać, jakijest cel podróży w pojęciu przestrzeniowym, moralnym i fizycznym. Czy ważne dla nas w tym momencie bycie na samotności, spacery z szumem morza po wydmach, czy zdobywanie szczytów górskich i siedzenie przy ognisku z gitarą w gronie przyjaciół.

Czy chcemy zdobyć nową wiedzę, czy obejzeć nowe miejsca w ekzotycznych krajach, znaleść przyjaciół czy raczej samego siebie w Indiach, na wyspach czy pielgrzymkach do świętych miejsc. Jak powie Polak: „ To zależy!".Więc przypadku, kiedy mówimy o możliwościach poruszania się w przestrzeni w czasie podróży, to i to właśnie zależy od celu. Ale, oczywiście,spośród najbardziej rozpowszechnioych pojazdów dla podrózy są: autokar, pociąg, samolot, rzadziej – statek, no i oczywiście – samochód.

564
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Товмач в соцсетях:
Иностранные языки — переводы, апостиль, обучение, тесты. © Towmuch.com — изучаем иностранные языки. Вивчаємо іноземну мову.
Иностранные языки в Хмельницком — тел.: ☎ 705-000, моб.:(098)522-25-47
Хочешь изучить английский язык? Товмач — лучший языковой центр.