З Днем незалежності США

Декларація незалежності США День незалежності США – не просто державне свято, це день народження Сполучених Штатів як вільної і незалежної країни. Більшість американців називають цю дату просто – «Четверте липня».

4 липня 1776 року було підписано Декларацію незалежності (англ. United States Declaration of Independence), і саме цей факт згадують у цей день. У Деклараціі незалежності США було проголошено, що тринадцять колоній у Північній Америці стають вільними та незалежними державами і що всі політичні зв'язки між ними та Великою Британією анулюються. Вперше в офіційному документі британські колонії іменувалися Сполученими Штатами Америки.

Звичайно, саме підписання Декларації не зробило країну одразу незалежною – офіційно незалежність штатів була визнана Англією лише в 1783 році. Саме тоді цей день і став офіційним святом.

Цікаві факти про 4 липня

Назву «День незалежності» стали використовувати лише з 1791 року.

Для більшості людей 4 липня є вихідним; якщо цей день припадає на суботу або неділю, то вихідний переноситься на п'ятницю або понеділок відповідно.

У день 50-ої річниці Декларації незалежності померли відразу двоє її авторів Джон Адамс та Томас Джефферсон, які були відповідно другим та третім Президентами США. У цей же день, але вже на 55-ту річницю помер і п'ятий Президент США — Джеймс Монро.

4 липня

Яскраві феєрверки – невід'ємні частина святкування Четвертого липня.

З днем незалежності всіх, хто любить Америку – тих, хто живе в ній, хто вже побував там або ще планує відвідати цю чудову країну!

22:49
2302
Товмач в соцсетях:
                             

Иностранные языки — переводы, апостиль, обучение, тесты.

© Мовна школа Towmuch — вивчаємо мови. Мовні школи Хмельницького - Towmuch.com. Вивчаємо іноземну мову.

Английский язык в Хмельницком и другие иностранные языки — тел.: ☎ 705-000, моб.:(098)522-25-47

Хочешь изучить английский язык? Товмач — лучший языковой центр в хмельницком регионе. Изучай английский с Товмачем.