Політика конфіденційності

Користуючись сайтом towmuch.com, ви довіряєте нам свою інформацію та користуєтеся інформацією чи послугами, що пропонуються на сайті towmuch.com. У цьому документі описані принципи Політиці конфіденційності за якими працює towmuch.com, описано, які дані ми збираємо, навіщо ми це робимо та як ми їх використовуємо.

1. Яку інформацію ми збираємо?

1.1 Інформація, яку Ви надсилаєте самостійно towmuch.com.
Якщо Ви вирішили скористатися певними послугами, чи задати питання на нашому сайті, Ви залишаєте контактну інформацію, заповнивши відповідні поля форм. 

2.1 Інформація, яка збирається автоматично.
Ми проводимо рекламну діяльність, використовуючи технології Google ADS, Facebook Pixel, тощо, таким чином ми використовуємо технологію cookie. Вона забеспечує зручність Вашого перебування на на нашому сайті та збору даних статистичної звітності веб-сайту. Технологія cookie не запам’ятовує Вашу особисту адресу електронної пошти чи будь-яку особисту інформацію про Вас.
В окремих випадках, таких як виставлення рейтингу статті, може фіксуватись ваша IP-адреса

2. Як ми використовуємо надану інформацію?

Надану Вами інформацію, ми використовуємо для комунікації з Вами, для надання послуг, а також для електронної поштової розсилки рекламних матеріалів та матеріалів ознайомлюючого характеру з питань освіти, новин, запрошень до заходів, про знижки на навчання, тощо.
У будь-який час Ви можете відмовитися від одержання прямої поштової розсилки рекламних та маркетингових матеріалів, виконавши вказівки, що містяться у Вашому електронному повідомленні, або надіславши відповідь із зазначенням Вашої вимоги, і ми внесемо відповідні зміни.

3. Надання доступу до інформації

Ми цінуємо чесність та довіру. Це наша політика вести справи чесно і достойно, отже, ми не продаємо і не надаємо у користування надану вами персональну інформацію третім особам без вашої прямої згоди.

4. Захист інформації

МЦ «Товмач» займається навчанням, тож наша діяльність пов’язана з отриманням персональних даних і ми вживаємо всіх необхідних заходів для захисту даних від несанкціонованого доступу, зміни, розкриття чи знищення. До цих заходів належать, зокрема, внутрішня перевірка процесів збору, зберігання та обробки даних і заходів безпеки, і заходи щодо забезпечення фізичної безпеки даних для запобігання неавторизованого доступу до систем, у яких ми зберігаємо особисті дані.

5. Згода з приводу розсилки

Якщо ви заповнюєте реєстраційну форму на нашому сайті – це позначає угоду з нашою політикою конфіденційності. Крім цього, ви даєте згоду на те, що ми можемо розголосити вашу персональну інформацію в описаних нижче випадках.

А) У разі вашого особистого згоди: в інших випадках перед тим, як Наша компанія передасть Вашу конфіденційну інформацію третім особам, Ми повинні отримати Ваше особисту згоду. Наприклад, третя сторона пропонує співпрацю з Нашою компанією або конкурс, тоді ми будемо робити запит на Ваше дозвіл на користування Вашими особистими даними.

В) Компаніям, які працюють від імені Нашої компанії: Ваші персональні дані можуть бути частково розкриті компанії, яка виконує функції бізнес підтримки від нашого особи. В наші вимоги входить, щоб така компанія використовувала дані виключно з метою надання послуг відповідно до договору; їм заборонено передавати Ваші конфіденційні дані іншим сторонам в ситуаціях, але в ситуаціях, коли це необхідно для надання обумовлених послуг передача особистої інформації їм дозволяється. Виконання замовлень, реалізація заявок, нагородження бонусами і призами, управління інформаційними системами і організації опитувань – все це функції бізнес підтримки. Також передбачено розкриття узагальнених не персоніфіковані даних у випадку вибору постачальника послуг.

C) У разі передачі контролю над підприємством: ми маємо право передати Вашу конфіденційну інформацію у випадку з трансфертом, повного або часткового продажу наших активів або підприємства в цілому. У вас є повне право відмовитися від передачі даних про себе. Це буде означати, що у нової організації не буде прав і можливості далі забезпечувати Вас продуктами і послугами, які раніше надавалися нашою Компанією.

D) Правоохоронним органам: Ми можемо без Вашої згоди розкрити Вашу конфіденційну інформацію третім сторонам через наступних причин: захист або зміцнення прав дочірніх підприємств Компанії або власне прав самої Компанії; допомога в разі запобігання шахрайства; постанов суду, щоб уникнути порушення закону або нормативно – правових актів.

Усі конфіденційні дані, які будуть Вами передані для реєстрації на нашому сайті, можуть бути змінені вами в будь-який момент або ж видалені за Вашим особистим запитом. Для цього вам потрібно буде з нами зв’язатися будь-яким доступним і зручним для Вас способом використавши контактну інформацію, яка розміщена в спеціальному розділі на нашому сайті.

6. Зміна даної політики конфіденційності

Використовуючи towmuch.com, чи послуги навчання на будь яких сторінках сайту, чи навчаючись на курсах МЦ «Товмач», ви приймаєте умови цієї політики конфіденційності і враховуєте, що дана політика конфіденційності може час від часу змінюватися, при цьому ми вказуємо дату останньої редакції під текстом.


Для питань щодо політики конфіденційності, користувач може зв’язатися з нами через веб-сайт towmuch.com або використовуючи e-mail: towmuch.org@gmail.com


Дата останнього редакції: 13 лютого 2020 року.

ОНЛАЙН-ЗАПИС             ОНЛАЙН-КУРСИ


5652